"Toomas Napa avaetapil kolmas"

- Spordileht, 6. mai 1985

Mosti ringrajal Tšehhoslovakkias peeti sotsialismimaade Sõpruse karikavõistluste esimene etapp autode ringrajasõidus.

Vormel-"Eastern"-klassis sõitsid kiireid ringe Ulrich Melkus (Saksa DV) ja Jiri Vesely (Tšehhoslovakkia). Finišilipu sai Melkus oma ühe pearivaali ees vaid poolesekundilise paremusega. Toomas Napa jäi võitjast maha 27 sekundit ja oli kolmas. Võistkondadest asus juhtpositsioonile Saksa DV 126 punktiga. NSV Liidu autosportlased on avaetapi järel 111 punktiga teisel kohal, Tšehhoslovakkia meeskond kolmas.

Seeriaautode klassis võitis Tšehhoslovakkia võidusõitja Jiri Tomašek. Nõukogude sportlastest oli Juri Katsai teine ja Aleksandr Serov kolmas. NSV Liidu meeskond kogus avaetapilt 130 punkti, tšehhid-slovakid kaotavad meile ühe punktiga.